Side Area Logo
Welcome to unde omnis iste natus error sit voluptatem accusantium
Keep conected
 

Hakkımızda

Arman Hukuk Bürosu

1998 yılından bu yana İstanbul’da faaliyet göstermekte olan büromuz, kuruluşundan itibaren özel hukuk dahilindeki konularda, gerek yurtiçi gerekse yurtdışındaki kurumsal ve bireysel müvekkillerine, ilerleyen yıllar içinde giderek genişleyen kadrosu ile avukatlık ve danışmanlık hizmetleri vermeye devam etmektedir.

Faaliyetlerimiz

Arman Hukuk Bürosu tüm hukuki hizmetleri vermekle birlikte özellikle Şirketler Hukuku, Finans, Şirket Birleşme ve Devralmaları, Haksız Rekabet, İnşaat, Gayrimenkul, Fikri Mülkiyet, İş Hukuku, Vergi konularında yerli ve yabancı şirketlere avukatlık ve hukuki danışmanlık hizmeti vermektedir.

Hukuki işlemlerin takibi, büromuzda bulunan bilgisayar ortamında gerek hizmet verdiğimiz kurumların kendi on-line takip sistemiyle ve gerekse kendi hukuk ve icra programlarımızla yürütülmektedir.

Müvekkillerimiz

Hizmet çalışma tecrübemiz ve yılların verdiği deneyimle akademisyenlerin derin bilgisi ışığında bugüne kadar çalıştığımız ve hizmet verdiğimiz saygın kurumlarla birlikte yolumuza devam etmekteyiz. Bu yolculukta bizi tercih ettiğiniz takdirde sizlere hizmet vermek bizim de saygınlığımızı bir kat daha arttıracaktır.