Side Area Logo
Welcome to unde omnis iste natus error sit voluptatem accusantium
Keep conected
 

Ekibimiz

no-photo

Av. Ramazan ARMAN

Avukat Ramazan ARMAN, 1998 yılından itibaren İstanbul Barosu’na kayıtlı olarak hukuki danışmanlık ve avukatlık hizmeti vermekle birlikte, ARMAN HUKUK BÜROSU’nun kurucu avukatıdır.

 

Şirketler ile ilgili ortaya çıkan hukuki ihtilafların takibi noktasında önemli bir tecrübeye sahiptir. Mesleki deneyimi ile beraber, uluslararası şirketlerin kuruluş, birleşme ve devralmaları ile ilgili faaliyetleriyle alakalı tüm sözleşme, şartname, protokol gibi metinlerini hazırlamış, oluşan ihtilafların gerek yargı, gerekse sulh yoluyla çözümlenmesinde aktif olarak çalışmış ve Ticaret Hukuku, Sözleşmeler Hukuku,  İnşaat ve Gayrimenkul Hukuku, Vergi Hukuku, Bankacılık ve Finans, alanlarında uzmanlaşmıştır.

no-photo

Av. Timuçin SELCAN

Avukat Timuçin SELCAN, 1979 yılından itibaren İstanbul Barosu’na kayıtlı olarak Hukuki Danışmanlık ve Avukatlık hizmeti vermektedir. Av. Timuçin Selcan 2010 yılından beri İnsan Kaynakları Yönetimi ve İş Hukuku Danışmanlığı alanında çalışmakta olup 2018-EPS – DÖNPER Danışmanlık A.Ş., 2012 – 2017 Brenntag Kimya Ltd Şti. 2010- 2011 Koleksiyon Holding A.Ş. , 1993-2009 Türk Philips Şirketler Grubu, 1988-1993 Philip Morris Sabancı San.Tic.AŞ. , 1981-1987 Türk Philips Sanayi AŞ.Personnel Müdürü, 1980-1981  Personnel Manager ITT Schaub Lorenz Electronik San.Tic.AŞ.’de danışmanlık görevini ifa etmiştir. Arman Hukuk Bürosu’na avukatlık ve danışmanlık hizmeti vermektedir.

satuk

Av. Satuk Buğra YILDIRIM

2012-2016 yılları arasında Marmara Üniversitesi Hukuk Fakültesinde Lisans Eğitimi gören Av.Satuk Buğra Yıldırım,2015 senesinin 2.yarısında öğrenci/stajyer olarak ofisimizde yer almış, devamında resmi stajınıda ofisimizde tamamlamıştır.2017 Senesinde ruhsat alarak İstanbul Barosuna kayıt olan Av.Satuk Buğra Yıldırım halen avukatlık görevini ofisimizde sürdürmektedir.Yabancı dili İngilizce olup, özellikle; İş ve Sosyal Güvenlik Hukuku, Ticaret ve Şirketler Hukuku, Fikri ve Sına-i Mülkiyet Hukuku ve Bilişim Hukuku alanlarında görev ifa etmektedir.

ayse

Av. Ayşe Sena DERİNDERE

2012/2017 yılları arasında İstanbul Üniversitesi Hukuk Fakültesinde eğitimini tamamlayarak 2019 yılında Avukat olarak ofisimizde avukatlık yapmaya başlamıştır. İyi derecede İngilizce ve Almanca dilini bilmekte olup,Ticaret ve Şirketler Hukuku, İdare Hukuku, Aile ve Miras Hukuku ve Milletlerarası Özel Hukuku alanlarında görev ifa etmektedir.

edgtf-team-image

Kısmet DENİZ

İcra Takip Memuru

Bolu Abant İzzet Baysal Üniversitesi 2009 Kimya bölümünü bitirdikten sonra 2015 yılında ofisimizde icra takip memurluğu görevine başlamış, işini sevmesinden mütevellit 2018 yılında Açık Öğretim Fakültesi Adalet Meslek Yüksek okuluna kayıtlanarak çalıştığı alanda eğitimini sürdürmektedir. Kısmet Deniz halihazırda ofisimizde icra takip memurluğu ve kâtiplik görevini yerine getirmektedir.

edgtf-team-image

Gülden GÖKBULUT

Muhasebe,Ofis Asistanı

2000/2002 yılları arasında Açık Öğretim Fakültesi Büro Yönetimi ve Yönetici asistanlığı bölümünde eğitimini tamamlamış, devamında kurumsal şirketlerde asistanlık ve ön muhasebe görevini yapmak suretiyle tecrübe kazanmıştır. 2017 yılının başından itibaren de ofisimizde Muhasebe ve Ofis Müdürlüğü görevini yerine getirmektedir.